Японія розширила антиросійські санкції на експорт компонентів для авіації та космічної галузі

Японія запровадила новий пакет санкцій проти рф, який забороняє експорт компонентів для авіації та космічної галузі, а також матеріали та деталі, які можуть використовуватись для виробництва дронів.

Про це повідомляє пресслужба уряду Японії.

"Ми реалізовуватимемо заходи на основі "Закону про валютні операції та зовнішню торгівлю" у зв'язку з вторгненням рф в Україну. Новий пакет санкцій набуде чинності з 7 квітня", – йдеться у заяві уряду.

До списку заборонених для експорту до росії товарів також увійшли:

сталь та вироби з неї; алюміній та вироби з нього; будівельні машини (гідравлічні екскаватори, бульдозери тощо); двигуни для авіації; електрообладнання та його частини, радіоапаратура для навігації, генератори; літаки та космічні апарати, запчастини для них, а також БПЛА; оптичне, фотографічне, вимірювальне обладнання та деталі до нього; всі іграшки, що мають колеса, а також збірні моделі та макети, головоломки та пазли.

Нагадаємо, Україна отримає від Японії новий пакет гуманітарної допомоги у розмірі 470 млн доларів. Кошти переважно підуть на розмінування територій та відновлення енергетичної системи.

Залишайтеся на зв’язку

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *