В Україні треба негайно розмінувати понад 170 тисяч гектарів сільгоспугідь – ДСНС

Для успішної роботи українських аграріїв треба негайно розмінувати близько 174 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь у 9 регіонах.

Про це заявив начальник відділу організаційної роботи з гуманітарного розмінування ДСНС Сергій Рева в ефірі телемарафону.

Минулого року в Київській, Сумській та Чернігівській областях саперам вдалося розмінувати загальну площу близько 50 тисяч гектарів, що дозволило провести осінню польову кампанію зі збору урожаю, і посівну.

"У цьому році ми продовжуємо роботу з розмінування сільгоспугідь. Розуміючи, що потрібно розмінувати величезні площі, ми розробили план гуманітарного розмінування сільгоспугідь. Цим планом визначено близько 470 тисяч гектарів, які нам потрібно розмінувати на території 9 областей", – вказав Рева.

За його словами, на сьогодні можна говорити про те, що негайному розмінуванню підлягають близько 174 тисяч гектарів із цих 470.

Начальник відділу організаційної роботи з гуманітарного розмінування ДСНС додав, що із визначених 9 регіонів найскладніша ситуація у Харківській та Херсонській областях, які перебували довгий час під окупацією.

Залишайтеся на зв’язку

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *